भारतीय रेल्वे मन्त्री सुरेश प्रभुसँग वीउवासङ्घको भेटघाट सम्पन्न । वीउवासङ्घद्वारा ऊर्जा मन्त्री जनार्दन शर्मासँग भेटघाट । राजदूत उपाध्यायसँग सङ्घका उपाध्यक्ष गुप्ताको भेटघाट सम्पन्न । Indo-Nepal Trade & Transit Issues सम्बन्धमा छलफल सम्पन्न । भारतीय राजदूत महामहिम रञ्जित रेको बिदाई समारोह सम्पन्न । औद्योगिक सुरक्षा बल, सिमराको भवन उद्घाटन । नेपाल विद्युत प्राधिकरण, सिमराका प्रमुख सञ्जीव साहसँग भेटघाट । औद्योगिक ऊर्जा व्यवस्थापन सम्बन्धी तालिम सम्पन्न । सङ्घका अध्यक्ष ओमप्रकाश शर्माद्वारा रिले अनसन कार्यक्रमको उद्घाटन । सङ्घद्वारा भारतीय महावाणिज्यदूत बी.सी. प्रधानको स्वागत कार्यक्रम सम्पन्न ।औद्योगिक ऊर्जा व्यवस्थापन सम्बन्धी तालिम उद्घाटन । सङ्घका अध्यक्ष ओमप्रकाश शर्माद्वारा डाइग्नोस्टिक सेन्टरको उद्घाटन । पर्सा–बारा लोडसेडिङ्गमुक्त हुने । वातावरण सम्बन्धी सचेतनामूलक कार्यक्रम सम्पन्न । सेफर वीरगञ्जलाई चेक हस्तान्तरण
Sub Committee
PDF Print E-mail

Sub-Committee The Executive Committee, decided on 2067/10/12 B.S. on the formation of several sub-committees, to decentralize the activities of the chamber. The list of sub-committees along with their coordinators are as follows :-

 

 

 

 

S.N. Sub-Committee Coordinator
1. Advisory Committee Mr. Pradeep Kumar Kedia
2. Commerce Committee Mr. Gopal Kedia
3. Industry Committee Mr. Subodh Kumar Gupta
4. Employee Committee Mr. Anil Kumar Agrawal
5. Railway & ICD Committee Mr. Madhav Rajpal
6. Bank & Insurance Committee Mr. Navneet Agrawal
7. Building Construction & Rent Management Committee Mr. Deepak Tibrewal
8. Social Service, Sports & Health Committee Mrs. Govind Shah
9. Electricity & Communication Committee Mr. Hari Gautam
10. Trade Fair Committee Mr. Ravindra Baranwal
11. Retail Market Committee Mr. Manoj Kumar Sharma
12. Greater Birgunj Committee Mr. Ashok Kumar Temani
13. Safer Birgunj Committee Mr. Ganesh Prasad Lath
14. Information Technology Committee Mr. Ashish Lath
15. Chamber Relation Extension Committee Mr. Manoj Das
16. MLA Club Mr. Ashok Kumar Baid
17. Women Enterprenuer Committee Mr. Madhu Rana
18. Local Tax Committee Mr. Suman Keyal
19. Certificate of Origin (CO) Committee Mr. Pradeep Kumar Kedia
20. Micro Enterprise Development Fund (MEDF) Committee Mr. Arbindra Amatya